Kategorie

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiedz się pierwszy o konkursach i promocjach!

    Podaj nam swój adres email aby otrzymywać informację o atrakcyjnych promocjach i nowościach. Szanujemy Twoją prywatność - nie udostepniamy nikomu Twojego adresu email. Gwarantujemy, że nie rozsyłamy SPAMU - otrzymasz od nas nie więcej niż 2 wiadomości na miesiąc

Ostatni komentarz

Na wstępie uwaga, wiedziałem co kupuję wiec pewne wady tego noża są dla mnie cechami. Np waga to ponad 222g (w opisie wkradł się mały...

Michał Jabłoński
Nóż motylkowy Schrade USA D2 Manilla Folder SCMF

opcje Dostawy

 

 

Odbiór osobisty

Demilitar.pl


DEMILITAR.PL udostępnia możliwość darmowego odbioru osobistego. Po opłaceniu zakupu i wyborze opcji odbioru osobistego skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby dowiedzieć kiedy będzie można odebrać zamówione produkty. Obsługa sklepu zadzwoni do Ciebie, gdy tylko produkt będzie przygotowany do odbioru.


Przesyłki kurierskie

DPD

Najszybszy, najbardziej bezpieczny oraz najbardziej popularny sposób dostarczania paczek. Wybór firmy kurierskiej gwarantuje niskie ceny dostawy oraz szybkość i bezpieczeństwo podczas realizacji Twojego zamówienia.

Przesyłka dociera najczęściej w ciągu 24-48 godzin od momentu nadania.

Wszystkie przesyłki wysyłane kurierem są ubezpieczone!

Korzystając z tej opcji dostawy otrzymasz od nas numer listu przewozowego oraz aktywny link z adresem strony, dzięki któremu sprawdzisz aktualny status przesyłki.

Bez względu na wagę zamówionych produktów za wysyłkę zapłacisz:
14,99 zł przy wpłacie na konto bankowe (system transferuj.pl lub przelew zwykły)
18,99 zł przy płatności za pobraniem (przy odbiorze)

 


Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

 

Przesyłka zostanie dostarczona do znajdującego się w Twojej okolicy paczkomatu InPost, z którego będzie ją można odebrać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki liście Paczkomatów mogą Państwo w łatwy sposób znaleźć ten, który Wam odpowiada: http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat .

14,99zł przy wpłacie na konto (system transferuj.pl lub przelew zwykły)

Uwaga – maksymalne wymiary przesyłki wynoszą 41x38x64cm. Jeżeli wybierzecie Państwo tę opcję, a paczka będzie przekraczała maksymalne wymiary obsługa sklepu bezzwłocznie Państwa poinformuje.


Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej