Kategorie

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiedz się pierwszy o konkursach i promocjach!

    Podaj nam swój adres email aby otrzymywać informację o atrakcyjnych promocjach i nowościach. Szanujemy Twoją prywatność - nie udostepniamy nikomu Twojego adresu email. Gwarantujemy, że nie rozsyłamy SPAMU - otrzymasz od nas nie więcej niż 2 wiadomości na miesiąc

Ostatni komentarz

Na wstępie uwaga, wiedziałem co kupuję wiec pewne wady tego noża są dla mnie cechami. Np waga to ponad 222g (w opisie wkradł się mały...

Michał Jabłoński
Nóż motylkowy Schrade USA D2 Manilla Folder SCMF

Zwroty i wymiany


Szanowny Kliencie!

Aby zagwarantować 100% satysfakcji i zadowolenia z zakupów sklep DEMILITAR.PL umożliwia Ci zwrot zakupionych przez Internet towarów. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu, bądź nie spełnia on Twoich wymagań przysługuje Ci aż 14 dni na jego zwrot.

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot zakupionych produktów pod TYM adresem umieściliśmy dla Ciebie formularz odstąpienia od umowy na odległość, z którego możesz skorzystać. Wypełnij go, podpisz i wyślij wraz z wracanym produktem na adres:

DEMILITAR.PL
Ul. Pokoju 21
42-575 Gródków
Z dopiskiem „zwrot"

lub zeskanuj podpisany formularz i prześlij go nam na adres e-mail serwis@demilitar.pl. Możesz także odstąpić od umowy w dowolny sposób w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Co dalej ?

Bezzwłocznie po otrzymaniu pisma nasi pracownicy skontaktują się z Tobą, poinformują o przyjęciu zgłoszenia i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dodatkowo otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zwrotu. Pieniądze zwrócimy Ci na rachunek bankowy podany w formularzu odstąpienia od umowy nie poźniej niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W szczególnych przypadkach możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Umożliwiamy Ci również zamianę zwracanego artykułu na inny produkt, znajdujący się w naszej ofercie. W zależności od ceny przedmiotu, który wybierzesz zwrócimy Ci różnice bądź poinformujemy o ewentualnej dopłacie.

W przypadku, gdy otrzymałeś towar, którego nie zamawiałeś na skutek błędnej realizacji zamówienia, sklep DEMILTIAR.PL gwarantuje Ci pokrycie kosztów jego wymiany.

Jeśli zechcesz zwrócić zakupione przedmioty, pamiętaj, abyśmy mogli przyjąć zwrot i oddać Ci Twoje pieniądze zwracany przez Ciebie produkt musi być sprawny, kompletny oraz nie może posiadać śladów zużycia. W przesyłce muszą znajdować się wszystkie otrzymane od nas akcesoria i gratisy, a także dowód zakupu. Nie odbieramy również przesyłek „za pobraniem".

Zwrócone zostaną wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).

Uwaga: Jeśli zwracany produkt dotrze do nas uszkodzony, niekompletny lub bez prawidłowo wypełnionego formularza odstąpienia od umowy nie zostanie przyjęty i zostanie odesłany na adres zwrotny na koszt Klienta lub nastąpi zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

.